Zbulohet arsyeja e ndarjes së Selena Gomez dhe Justin BieberKush është Selena Gomez?

6-1

Picture 1 of 8

Duket se Justin Bieber e ka harruar tashmë ish të dashurën e tij, me të cilën ka vetëm pak ditë që i ka dhënë fund marrëdhënies.

Dhe duket se shkak për këtë është tradhtia me modelen Baskin Champion, e cila këtë të premte është fotografuar teksa dilte nga shtëpia e yllit të muzikës në Beverly Hills.

Modelja, e cila mendohet se është edhe shkaku i ndarjes së çiftit, mbante kokën ulur teksa fotografohej nga paparacët duke iu drejtuar makinës së saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Matura 2016”, si u penalizuan maturantët e varfër

[caption id="attachment_33157" align="alignnone" width="730"] MATURANTET PROTESTE PARA KRYEMINISTRISE - Nje grup maturantesh...
Read More