Zbulohet futbollisti që i ka rrëmbyer zemrën Eleni Foureiras

 

Pas suksesit me performancën shpërthyese në gjysmë finalen e parë të Eurovision, është zbuluar partneri i shqiptares, Eleni Foureira.

Ajo përfaqëson Qipron në konkursin e këtij viti, prandaj kanë nisur hulumtimet për të.

Ajo është një prej ikonave të Greqisë dhe gëzon prej më shumë se 1 viti romancën me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Eleni ka performuar këngën “Fuego” dhe në Greqi i kanë vendosur nofkën e divës Beyonce për fuqinë dhe energjinë që transmeton sa herë del në skenë.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Video-skandali në Kuvend/ Ruçi largoi Gardën, Rama futi në sallë rojet e armatosura

  Tensionet e ditës së sotmë në Kuvendin e Shqipërisë, e kanë...
Read More