Zbulohet: Ky është i dashuri i vërtetë i Adelina Tahirit

Është ky, është tjetri!

2-1

Picture 1 of 3

Mediat kanë vluar tash e një kohë me një varg lajmesh për të dashurin e Adelina Tahirit.

Për një këngëtare që gjithmonë vjedh vëmendje, edhe kur nuk e synon një gjë të tillë, nuk kishte se si të ndodhte ndryshe!

Njejtë ndodhi edhe sot kur mediat maqedonase raportuan mbi të dashurin potencial të këngëtares, të cilit Tahiri i tha PO ditën e djeshme, në propozimin romantik në Vjenë të Austrise

U raportua se është në lidhje me biznesmenin rus Sergej Samsonenko, gjë që u mohua nga këngëtarja e hitit ‘S’je normal’.

Por kush është personi që tash e një kohë i ka marrë zemrën Adelina Tahirit?! Ua themi ne!

Prive.al ekskluzivisht ka arritur të sigurojë një fotografi të biznesmenit, Serjozha Markov i cili tash e një kohë është i dashuri i këngëtares.

Duke e parë fizikun e tij të pashëm, nuk i vëmë faj Adelinës që ia ka marrë zemrën dhe e ka fshehur tash e sa kohë! Njejtë mbase do vepronte secila femër…

Shkruar Nga
More from Revista User

Parlamenti filipinez zgjat gjendjen e jashtëzakonshme: Frikë nga ISIS

Parlamenti i Filipineve ka venmdosur që ta zgjas gjendjen e jashtëzakonshme në...
Read More