Zbulohet lidhja e dashurisë, deputeti shqiptar i marrosur pas prezantueses Ilda Bejlerit!

Një lidhje e re dashurie ka dalë në horizont.

6-1

Picture 1 of 10

Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, një nga hyrjet më të reja në parlament është shumë i njohur për qendrimet e tij.

Ai është komentuar shumë për qendrimet e tij në parlament, por edhe gjatë fushatës. Përtej aktivitetit të tij politik, Klevis Balliu kohët e fundit është i përfolur shumë edhe për jetën e tij private.

Zyrtarisht Klevis Balliu është beqar, por një burim i tha newsbomb.al se deputeti i ri është në lidhje dashurie me gazetaren e njohur sportive, Ilda Bejleri.

Të dy mësohet se janë bashkë prej një kohe të gjatë dhe lidhja e tyre po shkon drejt stabilizimit. Newsbomb.al, mësoi ndër të tjera se Klevis Balliu dhe Ilda Bejleri janë të dy në kërkim të një shtëpie, që pritet të jetë dhe strehëza e tyre e dashurisë.

Disa muaj më parë, të dy Ilda dhe Klevisi u panë në shoqërinë e njëri tjetrit, por në atë kohë ata i mohuan të gjitha thashethemet që qarkulluan. Edhe pse ende asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar këtë marrëdhënie, pritet që lidhja e të dyve të bëhet publike shumë shpejt.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maska natyrale që largon aknet

Kjo maskë që do të shihni më poshtë është natyrale dhe do...
Read More