Zbuloni kush janë lojërat më të mira falas për iPhone dhe iPad

Ekzistojnë një mori lojërash për telefonat të cilat pëlqehen shumë dhe janë një mundësi e mirë për t’u argëtuar dhe për të zhvilluar aftësitë e gjithsecilit.
Por nëse shumë lojëra ju pëlqejnë, por nuk keni para për ti shkarkuar pasi janë me pagesë, faqja e teknologjisë ‘techradar’ rendit disa nga lojërat më popullore të cilat janë falas.
Asphalt 8 (iPhone/iPad)
Clash Royale (iPhone/iPad)
Battle Golf (iPhone/iPad)
Really Bad Chess (iPhone/iPad)
Beneath the Lighthouse (iPhone/iPad)
Alphabear (iPhone/iPad)
Binary Dash (iPhone/iPad)
Circle Affinity (iPhone/iPad)
The Battle of Polytopia (iPhone/iPad)
Capitals (iPhone/iPad)

Shkruar Nga
More from Revista User

Në ankand shtëpia e fundit e Picassos, ja vlera marramendëse e saj

Një vilë në bregdetin francez, ku Picasso kaloi vitet e fundit të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.