Zhdukja e avokatit Besnik Muço, trupi i gjetur në Itali është pa kokë

Një ditë pasi mediat italiane raportuan gjetjen e një kufome në zonën e Leçës dhe faktin se mund t’i përkasë avokatit shqiptar të zhdukur Besnik Muç, sot dalin në dritë të tjera detaje. Mësohet se kufoma është pa kokë.

Si rezultat, familjarët e nisur për identifikimin, do të duhet të kqyrin trupin që thuhet se është dëmtuar ndoshta për shkak të përplasjes së vazhdueshme me shkëmbinjtë ne det, trupin e gjetur më 5 nëntor në zonën e Punta Correnti jashtë portit të marinës së Castro.

Ata duhet të presin ADN-në.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjykata Evropiane e Drejtësisë lejon largimin nga puna të punonjësve që bartin shami

Punëdhënësit janë të lejuar që të largojnë nga puna punonjëset që mbajnë...
Read More