Zhvishet toples Adelina Ismajli, zbuloni urimin e saj për këtë Vit të Ri

Në postimin e saj të parë për Vitin 2018, këngëtarja Adelina Ismajli ka vendosur të tregojë pak më shumë nga vetja, por në fakt pa e ekzagjeruar.

3-8

Picture 1 of 2

Me një grim shumë ekstavagant dhe krehje festive si gjithmone ne forme, këngëtarja pozon topless, ndërsa përcjell për ndjekësit e saj në rrjetet sociale edhe urimin për këtë fundvit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Surpriza e Luana Vjollcës për fansat

Luana Vjollca premtoi surpriza këtë të shtunë në ekranin e Top Channel...
Read More