Zhvishet toples Adelina Ismajli, zbuloni urimin e saj për këtë Vit të Ri

Në postimin e saj të parë për Vitin 2018, këngëtarja Adelina Ismajli ka vendosur të tregojë pak më shumë nga vetja, por në fakt pa e ekzagjeruar.

3-8

Picture 1 of 2

Me një grim shumë ekstavagant dhe krehje festive si gjithmone ne forme, këngëtarja pozon topless, ndërsa përcjell për ndjekësit e saj në rrjetet sociale edhe urimin për këtë fundvit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë po ndodh? Shqipëria tronditet dy herë nga tërmetet

Gjatë natës në Shqipëri janë rregjistruar dy tërmete. Instituti i Gjeoshkencave raporton...
Read More