Zjarr i madh në një ndërtesë shumëkatëshe në Dubaizjarr

Një zjarr i madh ka shpërthyer dje në një kompleks shumëkatësh në ndërtim e sipër afër qendrës më të madhe tregtare të Dubait.

Ky kompleks është pranë Dubai Mall dhe afër kullës 63-katëshe “The Address Downtown Dubai”, e cila ishte dëmtuar rëndë nga një zjarr natën e Vitit të Ri në vitin 2015.

Zyra për media e qeverisë së Duabit ka thënë se zjarri shpërtheu në kullat “Address Residences Fountain Views”, dhe se zjarrfikësit e kanë zjarrin nën kontroll.

Nuk raportohet për të lënduar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Këto veshje të meshkujve, femrat i adhurojnë

Kostumi i bën meshkujt shumë tërheqës te femrat. Bluza me jakë V,...
Read More