Zjarr në një çerdhe në Tiranë, ja detajet e ngjarjes

Një zjarr ka shpërthyer në një çerdhe në Tiranë, por për fat pa pasoja.

Ngjarja u regjistrua gjatë natës. Shkak i zjarrit u bë një bombël gazi.

“Më datë 16.08.2018, rreth orës 04:57, në rrugën “Aldi Demi”, në një dhomë e cila shërbente si magazinë për një çerdhe ka patur rënie zjarri.

Zjarri është fikur dhe ka patur vetëm dëme të vogla materiale.

Paraprakisht zjarri dyshohet të ketë rënë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombël gatimi,” njofton policia.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Homazh: Pse rasti i Vilson Blloshmit është unikal

Në historinë e letërsisë shqipe Vilson Blloshmi është rast unikal: gjithë sa...
Read More