Zjarr në një çerdhe në Tiranë, ja detajet e ngjarjesNjë zjarr ka shpërthyer në një çerdhe në Tiranë, por për fat pa pasoja.

Ngjarja u regjistrua gjatë natës. Shkak i zjarrit u bë një bombël gazi.

“Më datë 16.08.2018, rreth orës 04:57, në rrugën “Aldi Demi”, në një dhomë e cila shërbente si magazinë për një çerdhe ka patur rënie zjarri.

Zjarri është fikur dhe ka patur vetëm dëme të vogla materiale.

Paraprakisht zjarri dyshohet të ketë rënë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombël gatimi,” njofton policia.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Itali: Kapen 5 ton hashash nga Shqipëria, 25 të arrestuar

Një sasi prej 5 ton marijuanë është sekuestruar nga Guardia di Finanza dhe...
Read More