Zjarri në Velipojë, 4 persona në gjendje të rëndë, 20 të plagosur, dyshime për viktima

Nga zjarri i fuqishëm që ka rënë në kompleksin turistik në Velipojë mësohet se 4 persona janë në gjendje të rëndë, 20 të plagosur dhe ka dyshime për viktima. Pamjet e mëposhtme tregojnë situatën.

Dyshimet janë se brenda hotelit mund të ketë të tjerë njerëz. Pronari i hotelit mësohet se është nisur për në Tiranë, për të marrë ndihmë mjekësore. 4 të plagosurit rëndë janë personeli i kuzhinës.

Zjarri ka rënë kur shumica prej njerëzve që ndodheshin në hotel ishin në gjumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkenca prapa frazës “njëherë tradhtar, gjithmonë tradhtar”

Fraza që thotë se personi i cili tradhton një herë do të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *