Zonat me kanabis, GDF: Monitorimi ajror u zhvillua nga 15 maji-15 shtator

Mbyllet monitorimi ajror kundër kanabisit.

Monitorimi ka vijuar nga 15 maji deri më 15 shtator 2017.

Aktualisht në Pallatin e Kongreseve po zhvillohet ‘Konferenca e përbashkët mbi raportin përmbyllës së misionit të monitorimit ajror për vitin 2017, në luftën kundër kultivimit të bimëve narkotike’, ndërmjet Policisë së Shtetit, Policisë italiane dhe Misionit të BE-së.

Shkruar Nga
More from Revista User

Studentja e vrarë sot në Tiranë, e pasionuar pas armëve dhe fanse e Saimir Tahirit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin ditën e sotme, teksa një...
Read More