Zonja e Parë feston ditëlindjen, Trump: Jam shumë i zënë për dhurataZonja e Parë ka ditëlindjen. Po çfarë dhurate mori nga bashkëshorti – president?

Presidenti i Amerikës, Donald Trump ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshortes së tij për ditëlindjen e saj të 48-të.

Në një intervistë për “Fox and Friends Thursday”, ai zbuloi se dita e sotme është e vecantë për të. Nuk i shpëtoi pyetja se cila është dhurata që i ka bërë Zonjës së Parë, për të cilën tha:

“Ndoshta nuk i bleva shumë. Po ju tregoj se i dhurova një kartë të bukur. Jam shumë i zënë për të blerë dhurata. I mora dhe lule të bukura.”

Trump foli dhe për punën e Zonjës së Parë në planifikimin e darkës shtetërore duke thënë se bëri dicka fantastike.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ambasadori Borchardt: Protestat para ambasadës së SHBA, të pazakonta

Protestat apo demonstratat e zhvilluara në vendin tonë, shpesh herë bëhen përpara...
Read More