10 të veshurat më mirë: Java e 3 shtatorit 2018Ato janë të mrekullueshme edhe kur vishen thjeshtë.

Por kur vishen me firmato, atëherë më mirë mos dilni në rrugë..

Por kush ka shkëlqyer më shumë së fundmi?

10 të veshurat më mirë: Java e 3 shtatorit 2018, për ju në fotogaleri.

Emrat dhe firmat e veshjeve të tyre…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

PD-LSI braktisin Këshillin Bashkiak: Vendime kriminale për Teatrin Kombëtar dhe ndërtimet te Parku Rinia

  Këshilli Bashkiak i Tiranës pritet të miratojë sot një sërë vendimesh...
Read More