20 talentet që duhen vëzhguar në Botëror

Kupa e Botës është një mundësi unike për lojtarët e rinj, që të shkëlqejnë në sytë e një publiku të gjerë dhe të konfirmojnë potencialin e tyre. SuperSport ju prezanton me 20 lojtarët 23-vjeç e më pak, që mund të spikasin në “Rusi 2018”.

1 – Mahmoud Hassan Trezeguet (Egjipt, 23 vjeç)

2 – Alekseï Miranchuk (Rusi, 22 vjeç)

3 – Nahitan Nandez (Uruguaj, 22 vjeç)

4- Bruno Fernandes (Portugali, 23 vjeç)

5 – Ruben Loftus-Cheek (Angli, 22 vjeç)

 

6 – Alvaro Odriozola (Spanjë, 22 vjeç)

 

7 – Achraf Hakimi (Marok, 19 vjeç)

 

8 – Sardar Azmoun (Iran, 23 vjeç)

 

9 – Renato Tapia (Perou, 22 vjeç)

 

10 – Pione Sisto (Norvegji, 23 vjeç)

 

11 – Cristian Pavon (Argjentinë, 22 vjeç)

 

12 – Francis Uzoho (Nigeri, 19 vjeç)

 

13 – Manuel Akanji (Zvicër, 22 vjeç)

 

14 – Aleksandar Mitrovic (Serbi, 23 vjeç)

 

15 – Hirving Lozano (Meksikë, 22 vjeç)

 

16 – Edson Alvarez (Meksikë, 20 vjeç)

 

17 – Lee Seung-woo (Kore e Jugut, 20 vjeç)

 

18 – Karol Linetty (Poloni, 23 vjeç)

 

19 – Yussuf Poulsen (Danimarkë, 23 vjeç)

20 – Jefferson Lerma (Kolumbi, 23 vjeç)

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Kujdes nga celulari, ai dëgjon dhe regjistron çdo bisedë që bëni në shtëpi, zyre apo kafe

Nuk është një paranojë, është e vërtetë që smartfoni juaj dëgjon gjithçka...
Read More