A e dini pse Meghan Markle vesh këpucë më të mëdha? Mund ta praktikoni edhe juNë vend që të shtrëngoni këmbët aq sa të keni vështirësi në të ecur, mund të bëni si Meghan Markle apo shumë modele të njohura nëpër botë që i mbajnë këpucët, gjithmonë, një numër më të madh (ndërsa sandalet apo shapkat e sheshta deri në 2 numra më të mëdhenj) .

Pamja e Meghan është gjithnjë e kuruar por disave u ka rënë në sy ky detaj i këpucëve…Modelet kanë shpejguar se e bëjnë për të ecur më lehtë dhe pak a shumë të njëjtën arsye ka edhe princesha, edhe pse nuk besojmë se ka rastin të ecë për gjatë…

Gjithësesi, këpucët një numër më të madh ruajnë këmbët dhe parandalojnë formimin e kallove, arsye për të cilën Meghan zgjedh një numër më të madh.

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rrëfimi i Liliana Hoxhës: Enveri në pikturat e mia, sforcimi ekstrem që kam përballuar për 10 vjet

  Sapo hyn në galerinë “Zeta”, të rrëzohen të gjitha pikëpyetjet që...
Read More