Adelina Ismaili dedikim burrit: Ti je arsyeja e…Martesa e Adelina Ismaili me Val Krasniqin, është shumë e fortë.

Këtë e ka thënë shpesh herë vetë këngëtarja në intervista të ndryshme duke shprehur edhe publikisht dashurinë që ka për burrin e saj.

Në një postim të fundit që Adelina bëri në Instagram, ajo ia dedikoi këto fjalë: “Ti je arsyeja e lumturisë time. Të dua”.

Këto fjalë i shkroi këngëtarja nën fotografinë e tyre të përbashkët ku shihen të veshur me elegancë.

Ju kujtojmë që Adelina së fundmi u rikthye me këngë të re të cilën e solli me videoklip.

“T’iqja” e saj mblodhi më shumë se 2 milionë klikime dhe u pëlqye nga publiku.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Gati për tregun europian! Eugenti tregon super ofertën që ka marrë pas Eurosong

Ashtu siç pritej, Eurovizion është fituar nga përfaqësuesja e Izrael, Netta me...
Read More