Ajola Xoxa, mamaja e lumtur e vogëlushit 3.4 kilogramë… Emri: Do të jetë shqiptar dhe tirons madje…loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Enver Hoxha u përpoq të joshte mbretëreshën Geraldinë’

Enver Hoxha është përpjekur të joshi mbretëreshën Geraldinë. Kështu shprehet Alfred Peza...
Read More