Aksidenti i tmerrshëm në Tiranë, ja emrat e viktimave dhe shoferesNjë aksident i rëndë ndodhi në Tiranë, ku një grua duke udhëtuar me makinë ka përplasur për vdekje 2 persona dhe dy të tjerë ndodhen në gjendje të rëndë.

Ngjarja ndodhi në vendin e njohur si Kodër Kamëz.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se shkaktarja e aksidenti me 2 të vdekur është Rozina Koleci, e cila është ndaluar nga policia.

Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur 29-vjeçari Ramazan Isha, i cili po udhëtonte me biçikletë në momentin kur është përplasur.

Në këtë aksident mbeti e vdekur edhe vajza 7-vjeçare, E. N.

Në aksident u përfshinë edhe nëna e vajzës 7-vjeçare, Valbona Ndreu dhe vajza e vogël, 6 vjeç, po me inicialet E. N.

Nëna e dy vajzave është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa vajza e vogël është në gjendje të rëndë.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Shkrihuni me karikaturat: ‘Çizmja dekoratë’ dhe ‘tripolariteti’

"Politika shqiptare mbetet tripolare: Pozitë, opozitë dhe ndërkombëtarët”. Kështu shkruan në editorialin...
Read More