Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, dalin fotot nga vendi i ngjarjesAktori po shkonte në një shesh-xhirimi kur u përplas me një makinë Mercedes të martën në mëngjes.

Au u gjet i plagosur buzë rugës.

Ai u shoqërua për në spital me shpejtësi, pasi thuhet se kishte plagë në këmbë dhe krahë.

E shoqja 40-vjeçare, Amal nxitoi që të ishte pranë tij në spital.

Plagët nuk ishin të rënda dhe aktori thuhet se bëri disa ekzaminime.

Një foto nga vendi i ngjarjes tregon dritaren e përparme të makinës të thyer nga përplasja me aktorin.

Thuhet se makina e shkaktoi aksidentin pasi ndërroi drejtim papritur.cloo1cloo2cloo3cloo4cloo5

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ermal Meta: Padrejtësitë në Sanremo më bënë për të qarë

Ai na bëri krenar fillimisht kur rrëmbeu çmimin e parë në Sanremo...
Read More