Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur Eva Longoria solli në jetë fëmijën e parë, në moshën 43 vjeçare.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Jose Pepe Baston u bënë për herë të parë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Santiago Enrique Baston.

Fotot e para të foshnjes, u publikuan në revistën e famshme ‘Hola’.

Longoria deklaroi se djali i saj ka ardhur në jetë të martën në mbrëmje dhe e emocionuar thotë se ai është “një mrekulli e vërtetë.”

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Vogëlushes i shfaqen shenja nëpër trup, kur nëna e kuptoi të vërtetën, ishte shumë vonë

Historia e dashurisë mes Aimee dhe burrit të saj Craig, ishte e...
Read More