Alesia Bami nuk duron dot më, shpërthen keq fare: Ju jeni komplet dështakëAlesia Bami është njëra nga velinat e emisionit ‘Stop’. Duke qenë tashmë një personazh televiziv, është në qendër të vëmendjes edhe të atyre që nuk e pëlqejnë.

Modelja shpesh është kritikuar për përdorimin e photoshop-it nëpër fotot e saj dhe si duket tashmë i ka ardhur në majë të hundës ndaj edhe ka reaguar.

 Mbi dy fotot të sajat, ajo shkruan: ‘Urryesit në fakt nuk të urrejnë ty. Ata urrejnë veten e tyre sepse ti reflekton atë që ata duan të jenë. Deshtakë’, e përfundon postimin Alesia.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Një orë në qiell me Butrint Imerin! Fansja fiton udhëtimin me helikopter

  I ftuar në programin “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e...
Read More