Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”! 
Prej ditësh moderatorja Alketa Vejsiu ndodhet në Afrikë.

Herë pas here ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku ka treguar si bukuritë e vendit, por edhe problemet e një vendi mjaft të varfër.

Megjithatë Vejsiu nuk është vetëm në këtë aventurë.

Ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale se sëbashku me të është vajza e Timo Fllokës dhe Vera Grabockës, Linda.

“Jam shumë e lumtur që e përjetova Afrikën magjike me Lindën time të dashur”,-përfundon moderatorja në rrjete sociale.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Stresi ishte me një femër? Sali Lushaj: Ja historia e pranisë në dhomë….

  Reperi i njohur Stresi u arrestua dy javë më parë nga...
Read More