Amber Heard dorë për dore me Vito Schnabel në Kampionatin e Tenisit në WimbeldonAta u fotografuan për herë të parë së bashku në një Suv ne New York City në fillim të muajit maj dhe muajin e fundit u shfaqën së bashku në qytetin amerikan.

Amber Heard është shfaqur dorë për dore me Vito Schnabel të hënën, në ditën e shtatë të Wimbeldon Tennis Championships.

Aktorja 32 vjeçare, e cila se ka konfirmuar akoma romancën më artistin 31 vjeçar, ka treguar marrëdhënien e saj teksa ecnin të dy dorë për dore.

 

4E0F458A00000578-0-image-a-54_1531143465624

4E0F4A3900000578-0-image-a-53_1531143462621

4E0FAB4000000578-5933939-image-a-25_1531144576150

4E0FABF500000578-5933939-image-a-24_1531144568028

4E0FABD900000578-5933939-image-a-22_1531144555725

4E0F6BFD00000578-5933939-image-a-74_1531143617658

4E0F58A300000578-5933939-image-a-73_1531143609102

4E0F6C4D00000578-5933939-image-a-72_1531143603188

4E0F45F900000578-5933939-image-a-71_1531143596574

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ertila Koka: Për mua ka rëndësi mirësia

    E bukur siç ka dhe shpirtin. Ertila Koka është një...
Read More