Bashkëshortja e aktorit të njohur zbulon pasionet e fshehta!E martuar me aktor, angazhimi i saj kryesor është auditori dhe studentët, juriste në profesion, por dashuron natyrën dhe kryesisht peisazhet me gjelbërim.

Kjo është Belina Pupa, bashkëshortja e aktorit të humorit Elvis Pupa. Belina ka ruajtur një profil të ulët publik, pavarësisht se bashkëshorti i saj është një prej artistëve më të njohur në vend.

Pas rikthimit nga Amerika, ndërkohë që aktori vazhdoi me angazhimet e tij artistike, Belina ju rikthye profesionit të juristes, por pa lënë pas dore pasionin dhe dashurinë për natyrën.

Në qoftë se i hidhni një sy llogarisë së saj në “Instagram”, ajo poston vazhdimisht foto në natyrë  të cilat duken shumë relaksuese. Madje hera herës edhe në fermë, aty ku është fillesa e një bime. Duhet të jetë sa interesante dhe e bukur të jetosh në një realitet me kaq shumë larmishmëri, ku gjërat që mbushin përditshmërinë tënde janë kaq të ndryshme nga njëra-tjetra.

d1_1529583504-6365726d2_1529583625-7492738d3_1529583642-4780067d4_1529583648-7786153
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Erdogan pranon ‘dhuratën’ 400 milionë dollarëshe

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan pranoi një avion luksoz prej 400 milionë dollarësh nga emiri i Katarit javën e shkuar, duke shkaktuar një valë kritikash nga kundërshtarët politikë. Në përgjigje të akuzave, Erdogan tha se avioni Boeing 747-8 ishte një “dhuratë” nga emiri Tamim Bin Hamad Bin...
Read More