Bebe Rexha e trembur, pushtohet nga shpirtërat…?!Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar këngët e albumit të saj të ri gjatë kësaj kohe dhe po punon për klipet muzikore.

Edhe pse pjesa më e vështirë ka përfunduar, vijojnë sfidat e mëdha. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bebe ka treguar se ka shkuar në një vend për të xhiruar, ku është frikësuar për vdekje.

Bebe Rexha: Ne xhiruam videon e “I’m a Mess” në një teatër të pushtuar e të braktisur. Unë fillova të qaja me të madhe. Kur një media kishte shkuar për të xhiruar aty, raportoi se 103 shpirtra ishin vizitorë në atë vend. Kurrë nuk i kam besuar kësaj gjëje deri tani, por sot i besoj!

Ajo publikoi dhe një pamje të ambientit ku dukej e veshur me të bardha si një infermiere seksi.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Paralajmërimi i Tahirit: Do të flas shumë shpejt

  Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi masën për...
Read More