Beqari më i kërkuar është gati të martohet, ja kush është ylli i Hollywood-itDuket se beqari “i përhershëm” i Holliwood-it ka vendosur të mos e mbajë më këtë epitet. Kjo pasi po flitet se Leonardo DiCaprio është gati të martohet me të dashurën aktuale.

Sipas një raporti të “Us Weekly”, Leo më në fund pas gjithë këtyre viteve po mendon t’i propozojë të dashurës Camila Morrone.

Një burim thotë se, Leo dhe Camila, 21 vjeçe, janë “shumë në dashuri dhe seriozë” dhe kanë “folur për t’u fejuar”. Sigurisht, ata janë në lidhje vetëm për rreth tetë muaj. Dhe kurrë nuk e kanë konfirmuar marrëdhënien e tyre.

Image

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Brigitte Macron ka bërë modë minifundin në veshjen e saj diplomatike

  Brigitte Macron mirëpriti Dukën dhe Dukeshën e Luksemburgut në Pallatin Elysee....
Read More