Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur botërorë 

Aktorin e humorit Bes Kallku tashmë do e shohim në një rol që ndoshta nuk e kishit imagjinuar kurrë.

 Me anë të një postimi në Instagramin e tij, Besi ka treguar sekuenca nga filmi ku do të aktrojë.

“’The Brave’, së shpejti në kinema”, – ka shkruar aktori.

Përveç kësaj, bie në sy se një pjesë e skenave të filmit janë xhiruar në Tiranë.

Madje në këtë film nuk merr pjesë vetëm Besi, por edhe aktori tjetër shqiptar, Ervin Bejleri. Përkrah tyre do të luajnë aktorët e njohur amerikanë, Armand Assante dhe Louis Mandylor.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Basha: Do përballeni me pasojat! Berisha: Kryehorri po shpall luftë

Pas rinisjes së seancës së Kuvendit, fjalën e mori deputeti Sali Berisha....
Read More