Big Mama shkëlqen me të kuqe në Dubai

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama, këto ditë ndodhet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ndërsa për ta respektuar traditën e vendit, ajo ka vendosur të vishet me rroba që janë tradicionale në EBA.

Me këtë rast, ajo ka pozuar në Pazarin e Vjetër të Dubait para fotografit të njohur, Norik Uka.

20180930095322_NUP_6837-01bigitos_30_9_2018_16_30_54_286
 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Greqia shet te Turqia një prej 8 puçistëve ushtarakë të arratisur

  Zyra e Azilit e Greqisë pranoi kërkesën për azil edhe për...
Read More