Blendi dhe Alis, një moment “babë e bijë”

Blendi Fevziun jemi mësuar ta shohim shpesh në postime së bashku me vajzat e tij, Mishel dhe Alis, të cilat tashmë janë fytyra të njohura për ndjekësit e tij.

Alis, vajza e vogël e moderatorit ka rrëmbyer vëmendjen maksimale të Fevziut.

Ai ndan shpesh me publikun momente babë e bijë.

Përmes një fotoje në Instagram, Blendi ka treguar se si ata argëtohen në dhomën e vajzës së tij.

Ata të dy duket se po argetohen jashtë mase në dhomën e mbushur me lodra.

Me sa duket Blendi është një baba mjaft i dashur….

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Kërkoi 50 mijë euro nga kordinatorja e PD-së, gjykata rrëzon ish-ministren Mimi Kodheli

  Gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë ka rrëzuar padinë e...
Read More