Bleona ‘çmend’ rrjetin, shfaqet e zhveshur në…Bleona Qerreti gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e njerëzve.

Ajo është provokuese dhe kjo nuk anashkalohet kollaj.

Kësaj here në postimin e saj të fundit në Instagram, ajo shfaqet e gjitha e zhveshur, me vetëm dy aksesorë të vegjël tek pjesa e gjoksit, ndërsa poshtë me këmbët gjysmë të kryqëzuara mban një peshqir.

Epo gjykojeni vetë sa seksi duket Bleona, edhe pse është 38 vjeç.

  

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Publikohet skandali, gjyqtari i Botërorit dhe zyrtari i FIFA-s duke marrë ryshfete

Një investigim dyvjeçar në futbollin afrikan ka zbuluar se në këtë kontinent...
Read More