Cilat janë disa nga vajzat më bukuroshe të politikanëve shqiptarë..niko4

Fëmijët e tyre përdorin makinat më të shtrenjta dhe veshin rroba firmato dhe kjo i bën që në rrjetet sociale të ngjarje shumë bukur. Por cilat janë disa nga vajzat më bukuroshe të politikanëve shqiptarë?

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda Ajazi është një nga emrat e rinj më të lakuar në media dhe kjo falë pozicionit të nënës së saj në politikën shqiptare. Kejda siç duket nga fotot që poston në rrjete sociale është shumë në formë dhe e kuruar deri në detaje.

Vajza e Tërmet Peçit ka postuar në Instagram foto me babain e saj i cili është kryetari i Bashkisë Tepelenë. Pavarësisht se është ende e vogël në moshë, ajo duket shumë e dhënë pas modës, dhe jetës së luksit që bën falë pasurisë së babait të saj.

Vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda në çdo dalje publike ka rënë në sy për hijeshinë dhe elegancën e saj. Me forma të rregullta dhe super seksi, vajza e politikanes shqiptare jo më kot mbetet një nga modelet më të bukura dhe plot sharm. Duhet thënë se Ada Deda merret me modeling prej kohësh, ndërsa atë e kemi parë edhe në mjaft sete, ku ka rënë në sy për bukurinë e saj.

Aleksia Peleshi është vajza e Niko Peleshit dhe kohë më parë është përzgjedhur të jetë në kopertinën e njërës prej revistave të njohura italiane “Dimi”. Aleksia Peleshi, e cila është pjesë e njërës prej agjensive të modelingut në Tiranë.

 
adadedaddsf
treisi-peci
 
 
 
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Një kërkim tjetër i Juan Rulfos

Një analizë për romanin më të mirë meksikan të shekullit XX “Pedro...
Read More