Dajana, modelja dhe aktorja me linjat perfekte…

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbe.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat.

Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelingun që kur ishte 15 vjeç.

Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që “po i vënë flakën” Instagramit.

1_1529217276-65793115292457713_1529217281-41036431529245772auto_2_1529217279-214002_11529245770auto_capture_1529217297-26080201529245773
Shkruar Nga
More from Redaksia

Letër dashurie për zanatin më të bukur në botë

    Nga Khalifa Abo Khraisse, Regjisor - Nuk mund të përshëndetim bashkë me...
Read More