Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…Ariana Grande ka publikuar pak nga kënga e re – pjesë e albumit të saj të ardhshëm, Sweetener.

Këngëtarja 25-vjeçare postoi videon për nder të ditëlindjes së saj, që është sot.

Albumi ‘Sweetener’ do të lëshohet më 17 gusht.

Ajo ka publikuar edhe foto e video nga fëmijëria e saj duke kujtuar ditëlindjen dhe vitet e lumtura të fëmijërisë.

I urojmë jetë të gjatë e suksese!

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Soni Malaj në prag të martesës? Këngëtarja surprizon me ato që thotë për vjehrrën

    Pas divorcit me balerinin italian, Soni u vu sërish në...
Read More