Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…

Ariana Grande ka publikuar pak nga kënga e re – pjesë e albumit të saj të ardhshëm, Sweetener.

Këngëtarja 25-vjeçare postoi videon për nder të ditëlindjes së saj, që është sot.

Albumi ‘Sweetener’ do të lëshohet më 17 gusht.

Ajo ka publikuar edhe foto e video nga fëmijëria e saj duke kujtuar ditëlindjen dhe vitet e lumtura të fëmijërisë.

I urojmë jetë të gjatë e suksese!

Shkruar Nga
More from Redaksia

Hulya Avsar ose “Sulltaneshë Safia”, nudo për prezantimin e filmit të saj autobiografik “Selfie”

  Hulya Avsar është ndër aktoret më të suksesshme, por edhe ndër...
Read More