Demi Rose, “Gruaja Mace” joshëse…

 

Me format e saj ka fituar mijëra ndjekës në Instagram.

Demi Rose vazhdon që të tërheqë fansa të rinj në rrjetin social me foto të reja shumë provokuese.

Modelja 23-vjeçare u vesh si Gruaja Mace, me një kostum të zi të ngushtë dhe me dekolte tejet të hapur.

Më pas, ajo veshi pantallona të tejdukshme dhe reçipeta rozë për foto të tjera për setin e ri.

demidemi1demi2demi3demi3-2demi4demi4-2
 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Dosja Habilaj/ 40 persona nën hetim, kur Tahiri mori ‘Audin’ në Romë

Zyrtarisht dosja voluminoze e grupit kriminal “Habilaj”, e përkthyer nga specialistët e...
Read More