Destinacione të rrezikshme, por këta fotografë s’ka asgjë që mund t’i ndalëDuhet të kesh shumë pasion dhe guxim për të realizuar foto spektakulare.

Destinacion 1

Picture 1 of 6

Fotografët e vënë veten në rrezik, për foto që ia vlen të admirohen, shkruan lajmi.net

Që nga ngjitja në akullnajë, deri tek praktikimi i jogës në shkëmbinj të lartë dhe të thepisur, aventurat e tyre shkojnë varg dhe nuk ka asgjë që mund t’i ndalë.

Destinacione të bukura të cilat i kanë shpërndarë fotografët nga e gjithë bota, ju mund t’i shihni më sipër.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Grekët të “shqetësuar”, alarm nga mediat: Shqipëria po rrit shpenzimet ushtarake

Fqinjët tanë grekë duken të shqetësuar për forcimet ushtarake që ka bërë...
Read More