Djalë apo vajzë? Ajola Xoxa së shpejti mama…Ajola Xoxa është ndër më bukuroshet në Tiranë, por edhe bashkëshortja e kryebashkiakut.

Pas një dasme madhështore në Kalanë e Gjirokastrës vite më parë, tani kanë një lajm tjetër të mrekullueshëm.

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj presin të sjellin në jetë një fëmije.

Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së shumë pritur pas një kohe relativisht të gjatë martese.

Gjatë pritjes që Erion Veliaj ka pasur sot në Bashkinë e Tiranës me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, ai ka folur për herë të parë në lidhje me shtatzëninë e bashkëshortes së tij.

“Në kohën e Skënderbeut mbilleshin pemë kur martohej një çift dhe kur lindnin fëmijët. Edhe unë do e nis këtë se e kam Ajolën në muajin e gjashtë të shtatzënisë. E kemi çun”, mësohet të jetë shprehur Veliaj.

Pritet që fëmija të vijë në jetë gjatë muajit tetor dhe sigurisht që është një ndër momentet më të shënuara për kryebashkiakun e Tiranës dhe bashkëshorten e tij.

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Arbi Agalliu: Rritja e pagës minimale, efekte pozitive në ekonomi

  Administratori i Universitetit Europian të Tiranës Arbi Agalliu ka promovuar librin...
Read More