Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…Tashmë është bërë publike prej kohësh, Klea Huta dhe Elgit Doda bënë publike lidhjen e tyre, duke u bërë kryefjala e mediave rozë dhe çifti më i përfolur i momentit.

Sot ata festojnë dy vjetorin e dashurisë së tyre.

Ishte Elgiti ai që publikoi një foto në rrjetin social të tij Instagram, ku shfaqet pranë Kleas teksa e përqafon nga pas.

Krahas fotos ai ka postuar 2 duke lënë të kuptohet se kanë 2 vite bashkë.

Image

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rudina Xhunga: Studentët e dhjetorit, që nuk kërkojnë pushtet, por shtet

Nga Rudina Xhunga Protesta e opozitës, (asaj reales) të shqiptarëve kundër arrogancës...
Read More