E vërteta brenda skenave të nxehta të filmit “Fifty shades of Gray”

“Christian” zbulon sekretin

“Fifty shades of Gray”, është një nga filmat më të urryer nga syri kritik i filmbërësve, por pavarësisht kësaj, filmi bënë pjesë në më të përfolur e Hollywood-it, i cili u bë mjaft i popullarizuar.

Aktori Jamie Doran i cili shfaqet në rolin kryesor atë të Christian Gray, ka shpjeguar se si janë xhiruar skenat e nxehta të këtij filmi në emisionin e Jimmy Kimmel, përcjell rtv21.tv.

Ai ka treguar se ka përdorur qese për ruajtjen urinës në mënyrë që të mbulonte organet gjenitale gjate skenave seksuale që kishte me aktoren Dakota Johnson.

Qëllimi i vetëm ishte të shmangte shfaqjen e diçkaje të padëshiruar në ekran dhe për mbrojtjen e aktorëve në skenë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Krimet e komunizmit, “përplasen” Kastriot Dervishi me Auron Taren

  Në vitin 1944, batalioni komunist “Perlat Rexhepi” vrau dhe dogji në...
Read More