Edhe Roani i Majkut është gati për festëFestat e fundvitit po afrohen dhe ngado shohim zbukurime dhe dizajne me frymë festive.

4-1

Picture 1 of 4

Përveç kësaj viteve të fundit në trend janë futur edhe fotografitë profesionale, ku nuk përjashtohen as ato të fëmijëve me ndonjë babadimër apo bredh të stolisur afër vetes.

Këtu nuk kishte si të mungonte as djali i këngëtarit Majk, Roan.

E ëma e tij, Majlinda, i ka postuar në Instagram disa fotografi vërtetë të lezetshme të vogëlushit, i cili duket i lumtur dhe i qeshur para aparatit fotografik.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mediat britanike: Sulmuesi në Londër ishte konvertuar në fenë islame

Mediat britanike raportojnë se Khalid Masood, personi që dyshohet se ka kryer...
Read More