Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, bashkojnë forcat për këngën e re

Elvana Gjata ka suprizuar të gjithë fansat me lajmin e fundit.

Pasi publikoi këngën e fundit ‘Ku vajti’, ajo ka paralajmëruar se do sjellë një klip të ri, por këtë herë në bashkëpunim.

Ylli i muzikës shqiptare do sjellë hitin e ri me këngëtarin e fashëm Ledri Vula.

Të dy këngëtarët kanë bërë të ditur lajmin me anë të postimeve në Instagram.

‘Mike’ titullohet kënga, e cila mendohet se do të vijë së bashku me një videoklip.

Mbetet për tu parë se çfarë do të sjellin së bashku Ledri dhe Elvana.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Dëshmia e plotë e Xhisela Malokut: Nuk më kujtohet a kryem marrëdhënie seksuale

  Në deklarimin që ka dhënë para oficerit të Policisë Gjyqësore Emiljano...
Read More