Eni Çobani thyen heshtjen pas shoqërimit në polici: Fuqinë e mendjes…Avokatja Eni Çobani u përfshi në një debat gjatë ditës së djeshme gjatë një seancë gjyqësore në Gjirokastër.

Teksa ishte për të përfaqësuar një klient për një konflikt familjar, Çobani u përfshi në debat verbal me palën kundërshtare.

Më tej pas zënkës në gjykatë avokatja dhe nusja e djalit të klientes së saj kanë shkuar dhe në Komisariatin e Gjirokastrës për tu sqaruar.

Avokatja e njohur e ka mohuar këtë fakt të tillë në një reagim për mediat, ndërsa sot me anë të një postimi në Instagram, ka reaguar me një mesazh

“Pershendetje miq! Fuqinë e mendjes e ke ti, jo ngjarjet jashtë,. Kupto këtë, dhe do të gjesh forcë të perballesh me  këdo”, ka qenë ky reagimi iEni Çobanit në në postim në Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Nursara Suknamai, një nga Miss-et e Tailandës, që vdiq në aksident me manjatin e Leicester City…

Një ish-Miss e Tailandes ishte një ndër pesë anëtarët e bordit që...
Read More