Era Istrefi në lidhje me producentin e këngës së botërorit?

 

Era Istrefi është në kulmin e karrierës muzikore në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja po shijon sukseset me këngën e fundit për kampionatin botëror, ku kishte sjell këngën “Live it Up”, ku bashkëpunoi me Nicki Jam dhe Will Smithin.

Pas këtij hiti botëror, bukuroshja është duke punuar në klipin e këngës së re të titulluar “Prisoner”, të cilin do ta publikon shumë shpejt.

Por, së fundi kanë filluar të qarkullojnë informacione se biondina është në lidhje dashurie me producentin e këngës ‘Live it up’, Diplo.

E gjithë kjo pasi që në pothuajse çdo postim të Erës në rrjetet sociale, producenti e shoqëron me “emoji” në formë zemre si dhe e pyet se kur do të kthehet.

Kjo gjë ka bërë fansat të mendojnë se mes producentit dhe këngëtares po ndodh diçka,por ende nuk është konfirmuar një gjë e tillë nga asnjëri nga të dy artistët.

Ndryshe, kënga e botërorit është shikuar mbi 55 milionë herë në YouTube.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Djalë apo vajzë? Ajola Xoxa së shpejti mama…

Ajola Xoxa është ndër më bukuroshet në Tiranë, por edhe bashkëshortja e...
Read More