Flet kryetari i Londrës pas sulmit terroristsadiq-khan

Kryetari i Londrës, Sadiq Khan ka reaguar pas sulmit që ka ndodhur sot në Parlamentin e Britanisë e po cilësohet si terrorist.

“Ka ndodhur një incident serioz në afërsi të Parlamentit, dhe deri tani po cilësohet si sulm terrorist derisa të vërtetohet e kundërta. Policia është duke e hetuar rastin dhe do të njoftoheni për të gjitha të rejat. Bashkëndjej me personat e lënduar dhe familjet e tyre”, ka thënë ai.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Të luftosh për atë që do”! Ja këshilla që i jep Angelina Jolie vajzave të saj

Të luftosh për atë që do, një betejë e cila nuk do...
Read More