Fustane nuserie bashkëkohore, por jo si të gjitha nuset!

Gjetja e përsosur e fustanit të dasmës për personalitetin tuaj është një sfidë për shumë nuse moderne, veçanërisht në qoftë se ju e ndjeni veten në mesin e turmës jo-aq-femërore.

Çka në qoftë se ju keni qenë gjithmonë ajo vajza e xhinseve dhe t-shirt dhe nuk mund ts imagjinoni veten me një fustan të bardhë me xhingla?

Ju mund të dukeni po aq të mrekullueshme, pa kaluar jashtë zonës tuaj të veshjes!

01-Ashi-Studio

02-carolinaherrera-2

03-Rosa-Clara-Olivia-Graham

04-Czacc-czacc.co_.kr-1

05-Sarah-Seven-Sonyunhui-sonyunhui.com_

06-BHLDN-Coral-Mara

07-Choi-Jae-Hoon-1

08-Needle-Thread

09-Tony-Ward-2

10-Reformation

11-Ashi-Studio2

12-Ray-Co-raynco.co_.kr-1

13-Vania-Romoff-Bridal2

Shkruar Nga
More from Redaksia

Prokurorët shqiptarë zbarkojnë në Katania, do të marrin në pyetje Moisi Habilajn

Mediat italiane raportojnë se prokurorë të Krimeve të Rënda në Tiranë do...
Read More