Gjithmonë e re! Ja sa vjeç bëri dje Sonila MeçoDje ishte një ditë e shënuar për një nga ikonat e ekranit shqiptar, të cilit, fatkeqësisht, po i mungon këto vitet e fundit.

Po flasim për gazetaren dhe moderatoren e njohur Sonila Meçon.

Gazetarja Sonila Meço festoi dje, më 3 korrik, 41-vjetorin e lindjes.

E, padyshim, që urimet për të kanë qenë të shumta.

Sonila ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në profilin e Facebook-ut.

Kujtojmë se Meço u shkëput nga ekrani menjëherë pas mbylljes së Agon Channel.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Deportimi i shtetasve turq, Haradinaj shkarkon nga detyra ministrin e Brendshëm

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkarkuar Ministrin e Punëve të...
Read More