Irina Shayk i kthehet pasarelave, ‘seksi’ si gjithmonë

Supermodelja i është rikthyer pistave të modës. Ajo ka qenë e nxënë duke u përkujdesur për vajzën e saj 16-muajshe, Lea, me të dashurin Bradley Cooper.

Por, Irina Shayk ka dëshmuar se nuk e ka humbuar aspak profesionalitetin e saj si modele, pasi ka marrë gjithë vëmendjen derisa ka modeluar në pistën për sfilatën e veshjeve të brendshme “Intimissimi”, në Verona të Italisë.

Super modelja 32-vjeçarje i ka lënë pak imagjinatës pasi është shfaqur në një palë të brendshme të tejdukshme, ku duket në super formë.

Irina ka kohë që është fytyra kryesore e firmës së njohur italiane.

Shkruar Nga
More from Redaksia

E drejta e azilit në vendet e BE-së, ja çfarë duhet të dini…

Si shpërndahen refugjatët brenda BE dhe kur kontrollohet zona e Shengenit? Rregullat...
Read More