Ivanka ambasadore? Do të ishte një “dinamit”, por nepotizmi…

Shkruar Nga
More from Redaksia

Botimi i UET-Press, ‘Provokatori’ Nano: Dy gjëra nuk ia fal Enver Hoxhës

  Ka përfunduar Panairi i Librit në Tiranë dhe interesi ka qenë...
Read More