Julia Roberts debuton në Instagram me buzëqeshjen ikonikeUlur në një lëndinë, një bluzë e thjeshtë, këmbë të kryqëzuara dhe një buzëqeshje fantastike.

Julia Roberts debuton në Instagram me një foto me titullin “Përshëndetje” dhe që merr pëlqime pa fund.

Tani për tani, ylli gjithmonë i bukur i Hollivudit nuk ndjek askënd, as shokë e as kolegë, por për disa orë llogaria tashmë është ndjekur pothuajse 250 mijë ndjekës.

Dhe është vetëm fillimi…julia_roberts_beautiful_smile__1834x1401Julia_Roberts_in_Black_Top_with_Smilejuliaaaaaaaaaaa-1julia-roberts-iconic-smile-ftrroberts-alluretumblr_oopskvV6m01ru4yhbo1_1280

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ja pse u acaruan nostalgjikët e Enver Hoxhës: Mos i humbisni këto foto

  Thuajse gjithmonë ka pasur tension më 5 Maj tek Varrezat e...
Read More