Jurgen Klopp nuk e ka mendjen te tifozet seksi nga ShqipëriaNjë lajm ka bërë xhiron e rrjetit në mediat shqiptare orët e fundit.

Kështu, raportohet se trajneri i njohur gjerman, Jurgen Klopp ka postuar një foto online të dy tifozeve seksi shqiptare gjatë Europianit të shkuar, duke theksuar se kjo është arsyeja se përse na mungon Shqipëria këtë Botëror.

Në fakt, fotoja është postuar në një profil jozyrtar të Klopp, me të cilin nuk ka lidhje trajneri i Liverpulit.

Vetë trajneri i njohur është duke pushuar me një jaht në Ibiza.

Pak ditë pas festës së 51-vjetorit, ai shoqërohet nga gruaja, Ulla, 54 vjeç dhe disa miq.

Zor ta ketë mendjen tek Rike Roçi.

klopp1klopp2klopp3klopp4
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i muajit korrik

Dashi Gjatë muaji Korrik, të lindurit e kësaj shenje do të jenë...
Read More