Kate Moss dhe Rita Ora së bashku, modelja ndjek këngëtaren shqiptare në koncertTë dyja njihen prej vitesh dhe kanë një miqësi të madhe, kështu që modelja Kate Moss ka mbështetur Rita Orën në performancën e të enjtes.

Kate 44 vjeç, është shfaqur me një look pak ndryshe nga herët e tjera.

Moss kishte veshur pantallona të zeza dhe një bluzë ngjyrë vishnje, ndërsa Rita është shfaqur me një komplet ngjyrë pana, në shoqërinë e themeluesit të Soho House Nick Jones.

4DF9029300000578-0-image-a-49_1530882340347

4DF80D6F00000578-0-Hitmaker_Ronan_and_Storm_Keating_shared_this_picture_of_Rita_ons-a-61_1530883044068

4DF9021F00000578-0-image-a-48_1530882334979

4DF901BB00000578-0-image-m-60_1530882471936

4DF9021700000578-5925637-Golden_girls_The_ladies_looked_stunning_in_their_ensembles_as_th-a-42_1530884288635

4DF901B600000578-0-image-m-58_1530882437936

4DF9017700000578-0-image-a-44_1530882316539

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Trump nuk ndalet në Twitter, sulmon aleatët e SHBA

Presidenti amerikan Donald Trump lëshoi një seri mesazhesh të zemëruara në Twitter...
Read More